top of page

TURTLE TİNY HOUSE

Turtle Tiny House, 30 yıllık inşaat sektörü tecrübesinin çağın dinamikleriyle birleşmesinin meyvesi olarak ortaya çıkmıştır. Turtle Tiny House, tiny house sektöründe kalite ve güvenin en önemli faktör olduğunu bilmekte ve adımlarını buna göre atmaktadır. Uzun yıllar bakıma gerek duymayan kaliteli malzemelerle oluşturulmuş mobil evlerimiz konforlu bir yuvadan beklediğiniz her donanıma sahiptir. Müşterilerine en iyi deneyimi yaşatmak için AR-GE çalışmalarını ilk sırada tutan uzmanlarımızın detaylı çalışmaları sonucu son teknolojiyle donatılmış, modern iç tasarımı ve huzur veren dış cephesiyle hayranlık uyandıran Turtle Tiny House’lar ortaya çıkmıştır. 

 

Mobil ev kavramına taptaze bir bakış açısıyla yaklaşan markamız, farklı boyut ve kişiye özel tasarım ayrıcalığıyla sizlere doğaya karışarak eşsiz deneyimler edinme fırsatı sunmaktadır. İhtiyacınıza ve her türlü hava koşuluna uygun şekilde tasarlanmış Turtle Tiny House, kullanıcılarına 8 kişiye kadar da yaşam alanı oluşturmaktadır. Turtle Tiny House’la yoğun geçen iş günlerinin ardından gelen huzursuz hafta sonlarınızın yerini “özgürlük için çalışmak” kavramı alacak ve uzun tatillerin yanı sıra hafta sonlarında bile hayallerinizin ötesinde maceralara çıkma fırsatına sahip olacaksınız.

 

Yola ister kafa dinlemek için yalnız çıkın, isterseniz bu macerayı dostlarınızla büyük bir etkinliğe çevirin, Turtle Tiny House ihtiyacınız olan bütün donanımla sizleri bekliyor! Turtle Tiny House’a sahip olduğunuz sürece hayal ettiğiniz o huzurlu tatil sizden yalnızca bir “karar” kadar uzakta!

 

Doğaya açılan kapı, Turtle Tiny House.

TURTLE TINY  ISO 14001 BELGESİ
TURTLE TINY  ISO  10002 BELGESİ
TURTLE TINY ISO 9001 BELGESİ
TURTLE TINY ISO  45001 BELGESİ
Turtle Tiny House - Logofolio-1.png
bottom of page